Ali Koç’tan şampiyon gruba ziyaret

Fenerbahçe Lideri Ali Koç ve yöneticiler, Tekerlekli Sandalye Basketbol Muhteşem Ligi’nde şampiyon olan sarı-lacivertli ekiple bir ortaya geldi.

Fenerbahçe Lideri Ali Koç, Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan, idare şurası üyeleri Mustafa Kemal Danabaş, Fethi Pekin ve Can Gebetaş ile 1907 Fenerbahçe Derneği üyesi Gökhan Akça, HDI Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Üstün Ligi’nde şampiyonluğunu ilan eden Fenerbahçe Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’yla bir ortaya geldi.

Takımı kazanılan şampiyonluktan dolayı tebrik eden lider ve yöneticiler, muvaffakiyetlerinin devamını diledi. Basketbolcular, Lider Koç’a imzaladıkları Fenerbahçe forması ve ulusal kadro formasını armağan etti.

Şampiyonluğun kıssasını anlattılar

Öte yandan HDI Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Muhteşem Ligi play-off final serisinde karşılaştığı Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol’u 2-1’le geçerek şampiyon olan Fenerbahçe Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadrosu Fenerbahçe Televizyonu’nda yayınlanan “Güncel” programına konuk oldu. Ekibin teknik ve idari heyetinin de yer aldığı programda şampiyonluğun kıssası anlatıldı.