Alparslan Büyük Selçuklu 57.bölüm fragmanında korkutan gelişme! Alparslan yaşayacak mı?

Alparslan Büyük Selçuklu 57.bölüm fragmanında Sultan Alparslan’ın eski sağlığına yeniden kavuşması için herkes seferber olur ve ellerindeki bütün imkanları kullanma yoluna giderler. Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanında çetin bir sınavdan geçen Sultan Alparslan’ın yaşam savaşını kazanıp kazanamayacağı merak konusudur. 

Alparslan’ın halini gören Seferiye’nin üzüntüden kahrolması ve onun için tek yürek olması ekran başındakileri derinden etkiledi. Alparslan Büyük Selçuklu’da Barış Arduç’un ilk bölümden bu yana rol aldığı Sultan Alparslan karakterinin ölümle burun buruna gelmesi beraberinde akıllara ‘Alparslan vefat mı edecek?’ sorusunu getirdi.

Çağrı Bey’in oğlu ve Büyük Selçuklu Devleti’nin 2.sultanı Sultan Muhammed Alparslan Bey karakteriyle izleyenlerin gönlünde taht kuran Barış Arduç’un hikayesinin bitip bitmeyeceği gelecek hafta yayına girecek yeni bölümde netlik kazanacak.

Senaristliğini, proje tasarımını ve yapımcılığını Emre Konuk’un üstlendiği ve Sedat İnci tarafından yönetilen Akli Film imzalı Alparslan Büyük Selçuklu 57.bölümüyle tarihinde saat 20:00’da TRT1’de izleyici kitlesine unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir