Baba adayı sırra kadem bastı!

Şirintepe Mahallesi Memnunlar Sokak’ta ikamet eden İbrahim Keskin dün akşam 16.00 sularında çarşıda işlerinin olduğunu söyleyerek konutundan ayrıldı. Eşinin yanından ayrılıp çarşıya gelerek taksit ödeyeceğini söyleyen 34 yaşındaki İbrahim Keskin’den yakınları bir daha haber alamadı.

İbrahim Keskin’in hayatından tasa eden yakınları durumu emniyet güçlerine bildirdi. Yaklaşık 20 saattir kendisinden haber alınamayan İbrahim Keskin’in arama çalışmaları hem yakınları hem de emniyet güçlerince devam ediyor.

EN SON ÇALIŞTIĞI FABRİKAYA GİTTİĞİ BİLİNİYOR

İbrahim Keskin’i arayan yakınları, kendisine ulaşmak için çabucak her yolu denedi. İş arkadaşlarına ulaştıklarında ise en sonra gece saat 23.00 üzere çalıştığı fabrikaya uğradığını öğrendiler. Olağanda yıllık izinde olan İbrahim Keskin’in fabrikanın art kapısından çıktığı ve bir daha kendisini gören olmadığı öğrenildi.

TÜP BEBEK TEDAVİSİ GÖREN EŞİ 36 HAFTALIK GEBEYDİ

İbrahim Keskin, eşi Buse Keskin ile 8 yıl evvel evlendi. Çocuk sahibi olamayan çift tüp bebek tedavisi gördü. Başarılı geçen tüp bebek tedavisinin akabinde gebe kalan ve erkek çocuk bekleyen Buse Keskin’in doğumuna sayılı gün kaldı. İbrahim Keskin’in dün öğlen saatlerinde tansiyon rahatsızlığı geçiren 36 haftalık gebe olan eşi Buse Keskin’i hastaneye götürdüğü öğrenildi. Hastane çıkışı eşini meskene bırakan ve çarşıya gittiğini söyleyerek ayrılan İbrahim Keskin’in bulunması için çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

“DIŞARIYA ÇIKSA BİLE EN GEÇ AKŞAM 11 DE MESKENİNE GELİRDİ”

Hamileliğin son günlerinde olan Buse Keskin, eşinin bir anda ortadan kaybolmasıyla derin hüzün yaşadı.

Eşinin hayatından endişelenen Buse Keskin, şu sözleri kullandı:

“Eşim çok sakin bir insandır. Dışarıya çıksa bile en geç akşam 11’de meskenine gelirdi. Gittiği her yeri de haber verirdi. Dün hastaneden alıp beni meskene bırakınca çarşıya taksit ödemeye gideceğini söyledi. Bir daha kendisine ulaşamadım. En son çalıştığı fabrikaya gitmiş. Oradan çıktıktan sonra da kendisini gören yok. Çok yeterli bir insandır ve etrafındakilerle düşmanlığı geçtim, tartışması bile yoktu. Hamileliğimin son haftasındayım. Tüp bebek tedavisiyle güç kurallarda çocuk sahibi olacaktık. Bir an evvel kendisinin bulunmasını istiyorum.” 

KAYNAK: İHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.