Bir tek Fatih Terim etkili

Geçen sezon 18. haftada sadece 11 puan alan Kasımpaşa’nın başına geçen ve topladığı 42 puanla lige damga vuran Teknik Direktör Sami Uğurlu takımla ilgili açıklamalarda bulundu.

Akşam gazetesinden Orçun Özateş ve Şafak Gözmen’in haberine göre, Kasımpaşa Teknik Direktörü Sami Uğurlu, “Motivasyon konuşmalarının o kadar etkili olduğunu düşünmüyorum” dedi. “Maç başladıktan sonra içerde konuşulanların hiçbiri akla gelmiyor. Bu konuda Fatih Terim’i ayrı tutuyorum. Onun yaptığı motivasyon konuşması çok etkili oluyordur” diye ekledi.

“FATİH HOCA’YI AYRI TUTARIM”

Soyunma odasında yapılan motivasyon konuşmalarıyla ilgili de açıklama yapan Sami Uğurlu sözlerine şöyle son verdi:

“Motivasyon konuşmalarının o kadar etkili olduğunu düşünmüyorum. Düdük çaldıktan sonra karşında taş gibi bir takım gördüğün zaman o içerde konuştuklarınızın hiçbiri aklına gelmiyor. Ama sahada çalışıyorsanız, her şeyinizi ortaya koyuyorsanız, gücünüzü hissettiriyorsanız moral ve motivasyon onun en iyi destekçisidir. Sahada bir şey yapmıyorsan istediğin kadar konuş o fayda etmez diye düşünüyorum. Bu konuda Fatih Hocayı ayrı tutuyorum. Onun yaptığı motivasyon konuşması çok etkili oluyordur.”