Galaxy Z Flip 5 tasarımı kesinleşti! Eskisinden çok daha iyi

Samsung’un merakla beklenen Galaxy Z Flip 5 modeli hakkında son zamanlarda birçok sızıntı ve söylenti gündeme geliyor. Yakın zamanda, telefon için bir koruyucu kılıfın fotoğrafları sızdırıldı ve bu sayede, katlanabilir tasarımı ve yan tarafında yer alan parmak izi tarayıcısı gibi özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinildi. Şimdi ise hayran yapımı render’larında, Galaxy Z Flip 5’in farklı renklerde koruyucu kılıfları yer alıyor.

Bu hayran yapımı render’lar, telefonun renkli kılıflarla nasıl görünebileceği konusunda bir fikir veriyor, ancak yeni bir bilgi sağlamıyor. Ancak, Samsung’un seçili pazarlarda Galaxy Z Flip 5‘in “Bespoke Edition” adı altında kişiselleştirilebilir bir sürüm sunması bekleniyor. Bu nedenle, hayran yapımı render’larının renkli koruyucu kılıfları, Samsung’un telefonun tasarımına uygun bir dizi kılıf rengi sunabileceği ihtimalini arttırıyor.

Galaxy Z Flip 5 tasarımı kesinleşti! Eskisinden çok daha iyi

Galaxy Z Flip 5‘in tasarımına ilişkin söylentiler hala devam ediyor. Bazıları, telefonun yarısının siyah olacağını ve kapak ekranının bu panelle aynı renkte olacağını söylüyor. Diğerleri ise kapak ekranının ve çevresindeki çerçevenin, orijinal Fold modelinde olduğu gibi telefonla aynı renk tonuna sahip olabileceğini düşünüyor.

Galaxy Z Flip 5‘in özellikleri hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, bazı söylentiler ve sızıntılar, telefonun Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, 120Hz yenileme hızına sahip bir ekran, 3 adet kamera, 3x optik zoom ve 5G desteği gibi özelliklere sahip olacağını düşündürüyor. Bununla birlikte, henüz resmi bir doğrulama yok.

Galaxy Z Flip 5’in çıkış tarihi hakkında da kesin bir bilgi mevcut değil, ancak bazı söylentiler, telefonun Ağustos veya Eylül 2022’de piyasaya sürülebileceğini düşündürüyor. Teknoloji meraklıları ve Samsung hayranları, yaklaşan telefonla ilgili daha fazla ayrıntıyı sabırsızlıkla bekleyecekler. Bununla birlikte, önümüzdeki haftalarda daha fazla söylenti ve sızıntı beklenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir