Hafsanur Sancaktutan’dan Deniz Can Aktaş’a: Kalbim hep seninle!

2019 yılında ekranlara gelen ‘Aşk Ağlatır’ dizisinde birlikte rol alan Hafsanur Sancaktutan ile Deniz Can Aktaş kısa bir süre sonra aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncu çift, zaman zaman sosyal medya hesaplarından keyifli anlarını takipçileriyle paylaşıyordu. Yılbaşı için Kapadokya’ya giden ikili, her zaman olduğu gibi birlikte paylaşım yapmadan aynı yerde çekindikleri fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

KAPADOKYA TATİLİ

Kapadokya’da balon turu yapan ve çömlek atölyesinde ders alan Sancaktutan, o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Güzel oyuncu, sevgilisiyle tek bir kare paylaşmazken; Deniz Can Aktaş da kendi sosyal medya hesabında aynı yerden paylaşım yaparak, tatile birlikte gittiklerini doğrulamıştı.

Şimdilerde ‘Dünya ile Benim Aramda’ adlı internet dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Hafsanur Sancaktutan, geçtiğimiz aylarda Arnavutköy’de görüntülenmişti. Basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden güzel oyuncu, sevgilisi Deniz Can Aktaş hakkında da konuşmuştu.

Sancaktutan, “Deniz Can da çok yoğun, çok denk gelemiyoruz. Zaman geçiremiyoruz ama yazı düşünüyoruz, boş zamanları düşünüyoruz. Ben Çeşme’de çalışırken de ayrı kaldık ama anlayışlıyız bu konuda” demişti.

“TERCİH KENDİSİNE KALIYOR”

Hafsanur Sancaktutan, “Senaryo okurken fikir alışverişi yapıyor musunuz? sorusunu ise “Fikir alışverişi oluyor ama tercih yine kişinin kendisine kalıyor” şeklinde cevaplamıştı.

Öte yandan sevgilisi ile aralarında kıskançlık olmadığını belirten oyuncu, “İkimiz de aynı sektördeyiz ve hiç böyle bir şey yaşamadık” ifadelerini kullanmıştı.

Aşkları tüm hızıyla devam eden çiftten Deniz Can Aktaş, dün 29 yaşına bastı. Sancaktutan da kural bozdu ve sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

“SEN İYİ Kİ BENİMLESİN”

Birlikte çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunan Hafsanur Sancaktutan, Aktaş’a; “Yol arkadaşım, dostum, iyi ki doğdun… Kalbim hep seninle, sen iyi ki benimlesin” sözleriyle seslendi. Ünlü oyuncunun gönderisine kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

“AŞKSIZ YAPAMAM”

Öte yandan 22 yaşındaki Hafsanur Sancaktutan, daha önce özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunmuş ve “Sevgi, aşk… İyi ki var. Sevginin öğrenilen bir şey olduğunu fark ettim. Hayatımda güzel olan her şeyin içinde sevgi var. Gerçek sevginin getirdiği karşılıksız yanında olma halini, güveni ve saygıyı partnerinizden alıyorsunuz. Aşksız yapamam herhalde. İlgiyi çok seviyorum. Aşkı diri tuttuğuna inandığım diğer şey de tatlı küçük atışmalar, inatlaşmalar…” ifadelerini kullanmıştı.