Haziran ayında burçlar yanacak! İşte Mayıs’ın son haftasında can çekişecek burçlar… Aşk, iş, aile bertaraf oluyor

Mayıs ayının bitmesine günler kala astroloji meraklıları da son hafta yorumlarını merak eder oldular. Pekala Mayıs ayının son haftası hangi burçlar sevinecek, hangi burçlar hüsrana uğrayacak. İşte Mayıs ayını yara bere içinde geçirecek 3 burcumuz.

AKREP BURCU: SIHHATSİZ BİR HAFTA HAZIR OLUN

Önümüzdeki süreçte Akrep burçları sıhhatleri hakkında sorunlar yaşayabilirler. Bilhassa ayaklarda şişlik ya da ayaksal problemlerin baş göstereceği haftada dinlenmeleri gerek. Güneş’i koç burcuna geçişinden en çok ziyan görecekler ortasında akrep burçları da var. Lakin bu haftayı atlatan akrepler, gelecek günlerde aşk hayatlarında radikal kararlar alabilirler. İnanç konusunda sorun yaşayanlar alakalarına son noktayı koyabilirler. Spor başlamak isteyenler ise bir an evvel başlamalılar. Kilo sıkıntısıyla karşılaşabilirler. Maaş konusunda ise müjdeli haber alacaklar.

BALIK BURÇLARI: KODUNUZ SABIR

Yeni hafta prestiji ile para kazanma kapıları açılacak olan balık burçları harcamalarına dikkat etmezlerse güç bir sürece girebilirler. Para biriktirmek ve yatırım yapmak isteyenler öncelikle ceplerini kısmalıdır. Ailenin de bu bahiste takviye olacağı balık burçları ani ve fevri hareketlerden vazgeçip büsbütün kendilerine yönelmelilerdir. Bu hafta maddi mevzularda düşünce yaşayabilecek olan balıklar, yeni bir proje ile paralar kazanabilirler. Bilhassa bekar olan balıklar uzun bir müddette daha aşktan uzak duracaklar. Düğün yapmayı planlayanlar ise ufak aksaklıklar geçirebilirler. Bunun için balık burcunun bu haftaki kodu sabır. Sabırlı davranan balıklar bu haftayı yara bere geçirmeden atlatabilirler. Güneş’in koç burcuna geçmesiyle biraz istikrarı sarsılacak olan balıklar ondan sonra ki süreçte rahatlayacaklar.

OĞLAK BURCU: AİLE PROBLEMLERİ ÖN PLANA ÇIKACAK

Bu hafta ailesi ile birtakım meseleler yaşayacak olan oğlak burçları, konutla ilgili gergin anlar yaşayabilirler. Güneş’in koç burcuna geçmesiyle aile konuların9ıj ön plana çıkacağı hafta oğlak burçlarının biraz canını sıkabilir. Ailesi için kendi hayatından biraz ödün verecek olan oğlak burçları bir gayretin içine girecek. Geçmişe ilişkin yaşantısına biraz ayar verecek olan oğlaklar konutta biraz tamirat işlerine yönelebilir. Ya da başlarını dağıtacak hobiler edinebilirler. Bir mühlet kabuğuna çekilecek olan oğlak burçları bu müddette kimi karalarını da gözden geçirecekler. Gayrimenkul üzere alımlara yönelecek olan oğlakların bu süreçte mantıklı kararlar alması gerek. Kendilerini zora sokacak hususlardan uzaklaşmaları gerek. Bilhassa babaları ile mesken içinde uyuşmazlıkların yaşanacağı hafta oğlak konuşurken biraz kendilerini frenleyebilirler. Hırslarına yenik düşmemek içim oto denetimlerini elden bırakmamaları gerek. Yurt dışında gitmek isteyenlerin beklediği haber ise gelecek. Büyük fırsatlarında bu süreçte karşılarına çıkması beklenen oğlaklar karar alırken sakin ve dengeli düşünmeleri gerek. Kimi alışkanlık ve takıntılarınızdan da arınacaksınız.