Kadınları taciz edip bıçakla tehdit eden saldırganı ifşa etti

Bursa’da Ataevler Metro İstasyonu’nda tacize uğrayan kadın sosyal medya hesabından tacizcisinin görüntüsünü paylaştı.

Yelda Arslan isimli kadın paylaşımında, “Bugün Bursa ataevler metro istasyonunda bu gördüğünüz Suriye uyruklu kişi taciz etmekle kalmayıp üstüne dibime kadar girip beni ve yanımdaki 2 kız kardeşimi bıçakla tehdit etti. Cinnet geçirmek üzereyim elim ayağım titriyor sinirden. Bu rahatlığı nerden alıyolar bunlar?” ifadelerini kullandı.

“Yan banka oturup garip hareketler sergileyip taciz eden bu şerefsizi önüne dön diye uyardık, bundan cesaret bulacak olmalı ki dibimize kadar gelip yarım yamalak Türkçesiyle tehdit etmeye başladı” diyen Yelda Arslan, “Bıçak var deyip cebini gösterdi, sizi bıçaklarım dedi. Etraf kalabalık olmasa belki söylediğini uygulayacaktı bilemeyiz. İlla ölmemiz mi gerekiyor demeyeceğim ölsek bile hiç bir şey olmuyor. Bu düzenden nefret ediyorum, bunlara bu yüzü verenlerden nefret ediyorum, ben özgürce yaşamak istiyorum.” dedi.

Karakoldan bildiriyorum diyen Yelda Arslan, “Şahsın kimliği yok, kaydı yok, kaçak. Yani beni bıcaklayıp kaçsa bulunması çok zor. Şaşırdık mı. Hayır” diye yazdı.

Odatv.com