Kaynananız Bu Burçlardan Biriyse Sakın Evlenmeyin! İşte Karı Kocayı Birbirine Düşüren Kaynana Burçları…

Bu burçlardan kayınvalideler gelinler ve damatlar ortasında uyuşmazlıklara neden oluyor.
Bazı evliliklerde kayınvalide, haneyi bir ortada tutan yapıştırıcıdır. Kendi uzun ve kalıcı evlilik tecrübelerini kullanarak oğulları ve gelinlerini birbirine yaklaştırırlar. Lakin birtakım evliliklerde kayınvalide her vakit memnunluk getirmez. İşte gelin ve damat ortasında uyumsuzluğa neden olma eğiliminde olan kayınvalidelerin burçları..

YAY BURCU KAYINVALİDELERİ GÖRÜNMEZLİKTEN GELİNİRSE GELİN İLE DAMADIN HAYATINI KABUSA ÇEVİRİR

Yay burcu bayanları kendilerini inançsız hissettiklerinde kurnaz olabilirler. Bu nedenle, şayet kayınvalideniz yay burcu bir insansa, oğlu ve gelini ortasında greve neden olur. Bu kayınvalideleri etkisiz elaman haline getirmek istiyorsanız yay burcu kayınvalideye bir kesim sevgi verin ve toksik davranışlarının nasıl eridiğini karşısına geçerek izleyin. Yay burcu kayınvalideleri şayet görmezden gelinirse gelin ve damat ortasında yaşanan tansiyondan zevk alacaktır. Yay burcu kayınvalideleri tansiyondan zevk almaya başladığı vakit davranışlarını daha da kötüleşecekti.

OĞLAK BURCU KAYINVALİDELERİ ARBEDEYİ GİZLİCE İZLER SONRA DA AKRABALARA ANLATIR

Oğlak burcu kayınvalideleri açıkça saldırgan olmazlar. Bir modül sinsilikleri vardır. Yardımları sayesinde gelin ve damat ortasındaki tartışma sonlanacağını bilse de asla müdahale etmezler. Yay burcu kayınvalideleri gelin ve damat ortasındaki tartışmalardan saklıdan kapalıya zevk alırlar. Yay burcu kayınvalidelerinin en makus yanı ise arbededen çıkan her konuşmayı büyük bir heyecanla akrabalarına aktarırlar.

BALIK BURCU KAYINVALİDELER İSE KIŞKIRTILMADIKLARI SÜRECE SORUN ÇIKARMAZLAR

Balık burcu kayınvalidelerinin pasif agresif eğilimleri vardır. Balık kayınvalideleri saatlerce somurtarak insanın kanını kuruturlar. Balık burcu insanları çoklukla artı tarafta yer alırlar. Balık burcu kayınvalideleri ekseriyetle sakindirler. Balıklar kışkırtılmadıkça sorun çıkarmaz. Yani, Balık burcu kaynananız sizin için sorun çıkarıyorsa, muhtemelen son vakitlerde sizin tarafınızdan küçümsendiğini hissetmiştir. Bir kesim gönlünü almanız her şeyi düzeltebilir.

ASLAN BURCU KAYINVALİDENİZ EŞİNİZİN İKİNCİ ORTAĞIDIR

Aslan burcu anneleri bebeklerinden gelen tüm ilgiyi kendilerinde toplamak ister. Bu nedenle, kayınvalideniz oğlunun sizinle ve ya kızının damadıyla çok kaliteli vakit geçirdiğini görürse, muhtemelen kıskanacaktır. Bu üzere durumlarda birtakım aslanlar kayınvalideleri gelin ve damat ortasında yanlış anlaşılmalara neden olurlar ve gelin ve damatların birbirlerinden kopuk durmalarına neden olur. Bu da balık burcu kayınvalideyi çocuğuna daha bağlı hale getirir.