Mabel Matiz’den ‘Karakol’ yanıtı: Bildiğim yoldan şaşmam

Ünlü müzikçi Mabel Matiz’in ‘Karakol’ isimli yeni müziği ve klibi toplumsal medyada dinleyiciler tarafından çok beğenilirken klip, bir küme kullanıcı tarafından amaç gösterilmişti. RTÜK Üyesi İlhan Taşcı da müziğin klibiyle ilgili “RTÜK, Mabel Matiz’in son müziği için tek tek tüm müzik kanallarını arayarak ‘yayınlamamalarını’ söyledi yoksa olacaklar konusunda aba altından sopa gösterdi” diye konuşmuştu.

‘ŞARKIYI BU KADAR BENİMSEMENİZ BENİ ÇOK DUYGULANDIRDI’

Önceki akşam Yaz Konserleri çerçevesinde Bodrum Antik Tiyatro’da sahne alan Mabel Matiz, Karakol müziği hakkındaki tartışmalarla ilgili de açıklamalarda bulundu.

Karakol’u hayranlarıyla birlikte seslendirirken duygulanan Mabel Matiz; “Kısa vakitte hepinizin şarkıyı bu kadar benimsemesi beni çok duygulandırdı. Şarkıyı yazalı 9 ay oldu. Bu kadar vakit nasıl içimde tuttum bilmiyorum. Bugüne kısmet oldu, sizde çabucak kucakladınız, sarmaladınız sağolun. Bizi zora da koysalar cana da koysalar bildiğim yoldan şaşmam” dedi.

Konser sonunda müzikseverlerin alkışlar eşliğinde sahneye geri dönen Mabel Matiz “Karakol” müziğini tekrar seslendirerek konseri noktaladı.