Oytun Erbaş: Çok seks öldürür

Koronavirüsün gen farkından ötürü Türklerde salgın yaratmadığını öne sürerek reaksiyon çeken Fizyoloji Uzmanı Doç. Dr. Oytun Erbaş’ın aylar evvel yaptığı açıklamalar tekrar gündeme geldi.

8 Ocak 2022’de Youtube’da Emrah İriç ve Ferda Yıldırım’ın konuğu olan Oytun Erbaş’ın çok seksin ömrü kısalttığını söz etmesi toplumsal medyada gündem oldu.

“ÇOK SEKS ÖLDÜRÜR”

Oytun Erbaş, “Bütün soğukkanlılar uzun yaşar. Beden çalışma suratları düşüktür. Tavşan erken ölür. Metobolizma süratli. Erkekler daha çok cinsellik yapıyor. Çok seks öldürür. Arabayı yıpratırsın yani. Yavaş bir otomobil uzun yaşar” diye konuştu.

DIŞKI BÜYÜK OLURSA DEMİŞTİ

Oytun Erbaş’ın 4 ay evvel Youtube’da international press kanalına konuk olduğu  program yaptığı açıklamalar toplumsal medyada gündem olmuştu.

Dışkı büyüklüğünün uzun hayatla ilgili olduğunu tabir eden Oytun Erbaş, “Dışkı ölçüsü. Dışkı ölçüsü bol olacak. Az yapıyorsan bağırsak gidik demek. Bi yapıyorum hocam bir tabak. Günde iki yapıyorum çok yapıyorum. Afrika’da bir insan ne kadar çok dışkılıyorsa o kadar sağlıklıdır diyorlar. Ölçü büyük olacak. Dışkısı bol olan uzun yaşar” tabirlerini kullanmıştı.