Şahan Gökbakar’ın eski aşkını gören dumur oldu! O isim Türkiye’nin gözdesi çıktı! Ayrılık lafları çok ağır!

22 Ekim 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen Şahan Gökbakar, Recep İvedik filminin serileri sayesinde tanınmaya başladı. 

a Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Gökbakar, son yaptığı Recep İvedik filmi ile bir kez daha beğenildi.

Recep İvedik dışında da; Osman Pazarlama ve Celal ile Ceren gibi yapımlarla adından söz ettiren Gökbakar, sosyal medyayı da aktif kullanıyor.

Özellikle Twitter üzerinden yaptığı siyasi paylaşımlarla gündem olan oyuncunun hayatına dair bazı detaylar araştırılmaya başlandı. 

Gökbakar’ın hayatını araştıranlar, eski sevgilisinin Doğa Rutkay olduğunu duyunca şoke oldu. 

Doğa – Şahan aşkı

Oyuncu Doğa Rutkay ve şovmen Şahan Gökbakar 2005 yılında aşk yaşamaya başladı.Bir dargın bir barışık giden ilişkide ikili arasında yaşanan son tartışma ayrılığı beraberinde getirdi.

Şahan Gökbakar 4 yıllık ilişkinin bittiğini, “Sayın Doğa Rutkay ile sevgi ve saygı çerçevesinde süren 4 yıllık ilişkimiz artık heyecanını kaybettiği ve her ilişkide olabileceği gibi yıpranak ömrünü tamamladığı için sona erdi.

Altını çizerek ifade ediyorum ki, biten aşk ilişkimizdir. Dostluğumuz sonsuza kadar devam edecektir” açıklaması ile medyaya duyurdu.

Doğa Rutkay ise açıklama karşısında, “Onun dostluğuna ihtiyacım yok” diyerek, Şahan Gökbakar ile karşı karşıya gelmeyeceğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir