Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024’te yarışacak sürpriz ismi açıkladı!

Survivor 2023, 13 Haziran akşamı yapılan final programı ile sona ermiş ve kıyasıya mücadelenin kazananı Nefise olmuştu. Bu yıl düzenlenecek Survivor All Star’da ise kimlerin yarışacağı ise merak konusu olmuştu.

Survivor’da geçtiğimiz sezonlardan farklı olarak SMS yerine ‘düello ile eleme’ sistemi uygulanacak. Eleme adayı olan dört yarışmacı, birbiriyle parkurda düelloya çıkacak. Eleme potası önce iki adaya inecek, sonra elenen isim belli olacak.

SURVİVOR ALL STAR 2024 KADROSU

Doğukan Manço, Nefise Karatay, Merve Aydın, Yiğit Poyraz, Damla Can, Sercan Yıldırım, Aleyna Kalaycıoğlu, Ogeday Girişken, Nagihan Karadere, Nihat Altınkaya, Seda Ocak, Sahra Işık, Yasin Obuz, Gizem Memiç, Özgür Tetik ve Furkan Kızılay bu sene Survivor’da yarışacak.

Daha önce All Star yarışmacısı olarak açıklanan Turabi Çamkıran, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada sağlık sorunlarından dolayı kadroda yer almayacağını açıklamıştı. Ancak Turabi’nin akıbetiyle ilgili yapım şirketi ve Acun Ilıcalı’dan henüz bir açıklama gelmedi.

ALL STAR’A YENİ İSİM

SMS oylaması yapılmayacak Survivor All Star 2024’te yarışacak isimler açıklanmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile oyuncu Ersin Korkut’un da Survivor All Star’da olacağını duyurdu.

Ilıcalı, “Survivor’ın çabukluğu ve hızıyla ses getiren yıldızlarından Ersin Korkut, All Star 2024 kadrosunda. All Star’da Ersin ile beraber olacağımız için çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

2020’DE YARIŞMIŞTI

Başarılı oyuncu Ersin Korkut, 2020 yılında Survivor’da mücadele etmiş ve performansıyla adından söz ettirmişti. Ancak sevilen oyuncu sakatlığından dolayı elenmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx