PlayStation 5 Sahiplerine 6 Ay Ücretsiz Apple Music Hediye Ediliyor

Apple ve Sony, Apple Music müzik hizmetini PlayStation 5 (PS5) oyun konsolu sahiplerine tanıtmak için bir iş birliğine imza atmış durumda. Apple yeni bir promosyon teklifi kapsamında PS5 sahiplerine 6 aylık ücretsiz Apple Music aboneliği veriyor.

PS5 Apple Music teklifi, Sony’nin oyun konsoluna sahip olan tüm yeni ve geri dönen aboneler için geçerli. Tekliften yararlanmak için Apple Music uygulamasını PS5 konsolunuza indirebilir ve ekrandaki talimatları takip edebilirsiniz. Tüm PS5 modelleri tekliflerden yararlanabilecek ve başlamak için bir PlayStation Network hesabına ve kayıtlı bir ödeme yöntemine sahip bir Apple ID’ye sahip olmanız gerekiyor.

PS5 Konsolunda Apple Music Fırsatından Nasıl Yararlanılır?

  1. PS5 konsolunuzun arama çubuğundan veya Medya ana ekranındaki “Tüm Uygulamalar” kısmından Apple Music uygulamasını bulun.
  2. Apple Music uygulamasını indirin, açın ve ekrandaki talimatları uygulayın.
  3. Apple Kimliğinizi kullanarak giriş yapın. Apple Kimliğiniz yoksa oluşturun.
  4. Ekstra ücret ödemeden 6 aya kadar Apple Music üyeliğinin tadını çıkarın.

6 aylık ücretsiz Apple Music’in yeni kullanıcılara sunulduğunu, geri dönen nitelikli abonelerin ise 5 aylık ücretsiz erişime sahip olacağını belirtmekte fayda var. Teklif 15 Kasım 2024 tarihine kadar geçerli olacak. Apple ücretsiz erişim süresi sona erdikten sonra ayda 19,99 TL tutarında ücret almaya başlayacak.

Oyun oturumu öncesinde, sırasında veya sonrasında dinleyebileceğiniz kişiselleştirilmiş bir Apple Music oyun çalma listesi oluşturabilmeniz de mümkün. Müzik hizmeti 100 milyondan fazla şarkıya ve binlerce çalma listesine reklamsız erişim sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx