Sonradan Sahte Olduğu Anlaşılan Uzaylı Görüntülerine Yurdum İnsanının Verdiği Güldüren Tepkiler

ABD’nin Las Vegas kentinde yapılan uzaylı ihbarı herkesi galeyana getirmişti. Bir de arkasından 911 aramasında tarif ettikleri 2.5 metrelik, kocaman gözlü uzaylılara ait olduğu iddia edilen videolar yayılınca ortalık iyice karışmıştı! Sonradan sahte olduğu anlaşılan uzaylılara yurdum insanından gelen tepkileri görmeniz lazım!?

Hatırlarsanız Las Vegas polis departmanı havada süzülen bir UFO fark ettikten sonra 911 araması almıştı. Ve bu aramada, bir adam arka bahçesinde 2.5 metrelik, kocaman gözlü, insan dışı bir şey olduğunu söylüyor, uzaylıların geldiğini iddia ediyordu.

Olaydan sonra, sosyal medyada yayılan ve 911 aramasında tarife edilene tıpatıp uyan “uzaylı” görüntüleri de ortalığı karıştırmış, kimini heyecanlandırırken kimini de korkutmuştu.

Uzaylı görüntülerinin bilgisayar programlarıyla yapıldığı, yani sahte olduğu sonradan ortaya çıktı… Bir ya da birkaç kişinin uzaylı beklentisinin nasıl bir şey olduğunu görmek veya hatırlamak isteyenler için ? Lazım olacak!

1. Buyrun, yurdum insanının uzaylı görüntülerine tepkisine beraber bakalım… ?

2. ?

3. Gerçekten ilham kaynağı bu olabilir…

4. Bu kadar basit!?

5. … ?

6. Değil mi ama! ?

7. ?

8. Mesela… ?

9. ?

10. En yerinde soru! ? Her detayıyla bu işte bir terslik olduğunu önceden sezen halkımıza teşekkür etmek lazım! Hadi yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir